Регіональний інноваційний освітній проєкт з теми “Методична система В.О. Сухомлинського в Новій українській школі”

Відеоролик “Наші напрацювання”

Інтернет-фестиваль учнівської творчостіза творами В.О. Сухомлинського

«Популяризація провідних педагогічних ідей В. О. Сухомлинського в умовах Нової української школи серед освітян регіону»

Лист РОІППО щодо презентації Проєкту

Наказ від 11 січня 2022 року № 3 “Про проведення інноваційного освітнього проєкту «МЕТОДИЧНА СИСТЕМА В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ»

Склад творчої групи з реалізації Проєкту

Творча група з реалізації Проєкту

27 жовтня на базі опорного закладу Балашівський ліцей було проведено чергове засідання творчої групи учасників регіонального проєкту «Методичні ідеї В. О. Сухомлинського в новій українській школі». Засідання на тему «Особистість дитини як ціннісний орієнтир навчально-виховного процесу у спадщині В. О. Сухомлинського» проводилось у змішаному форматі. У ході засідання ПРОКОПЧУК В. М. висвітлила проблему виховання толерантної особистості у педагогічній спадщині В. Сухомлинського, МОРИКОНЬ О. М. розказала про формування культури взаємовідносин особистості в контексті ідей В. Сухомлинського, а КУРИЛЬЧИК Н. М. провела з присутніми цікавий майстер-клас «Естетичне виховання дітей засобами культуротворчої діяльності».

Творча група
Виступ О.М. МОРИКОНЬ
Виступ В.М. ПРОКОПЧУК
Майстер-клас КУРИЛЬЧИК Н.М.
В процесі роботи
Вироби учасниць

Найдосвідченіший педагог

ніколи не повинен спинятися на досягнутому,

бо якщо немає руху вперед,

то неминуче починається відставання.

В. Сухомлинський

22 травня на базі опорного закладу Балашівський ліцей відбулося чергове засідання творчої групи учасників регіонального проєкту «Методична спадщина В. О. Сухомлинського в Новій українській школі». Працювали педагоги у змішаному форматі: офлайн та онлайн. Темою засідання було «Використання ідей В. О. Сухомлинського вчителями початкових класів у контексті Нової української школи». Учительки початкових класів БОРОВЕЦЬ Жанна Володимирівна, БОРОВЕЦЬ Світлана Федорівна та ЛИТВИНЧУК Людмила Іванівна представили власні напрацювання, поділилися з присутніми цікавими ідеями та досвідом участі в сертифікації, яку успішно пройшли у цьому році.

    Робота була цікавою та плідною.

Творча група з реалізації Проєкту
Працювали офлайн та онлайн
БОРОВЕЦЬ Жанна Володимирівна ділиться досвідом