admin

“MRIYA” – платформа, яка створена кіберполіцією Національної поліції України.

  • від

Платформа “MRIYA” являється спільнотою, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в мережі “Інтернет”. Також у проєкті є офіційний сайт https://mriya.social/, та декілька окремих ініціатив,… Читати далі »“MRIYA” – платформа, яка створена кіберполіцією Національної поліції України.

  • від

Вітаємо з Днем останнього дзвоника! Бажаємо, щоб піднесений настрій і посмішки завжди вас супроводжували. Нехай довгоочікувані канікули подарують неймовірну кількість вражень і радості. Бажаємо вам,… Читати далі »

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Утравні радянська влада депортувала з Криму понад 183 тис осіб. Більшість з них-діти та жінки. Протягом… Читати далі »День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Онлайн-опитування: “Використання цифрвих інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання”

  • від

Державна наукова установа “Інститут модернізації змісту освіти” рекомендує взяти участь освітянам в анонімному опитуванні щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання.… Читати далі »Онлайн-опитування: “Використання цифрвих інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання”

День народження рідного закладу!

  • від

26 березня, опорний заклад Балашівський ліцей, святкує своє 19-ти річчя. За цей час в закладі відбулося чимало трансформацій. Нехай подальший шлях буде легким та перспективним!… Читати далі »День народження рідного закладу!