Протягом 22-26 листопада в нашому закладі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Учні 2 класів створили колажі “Мій безпечний маршрут додому”, учні 4 класів виготовили лепбуки “Дорожні знаки”, які презентувпли здобувачам освіти 1 класів. Також 25 листопада для здобувачів освіти 1-11 класів було проведено Єдиний національний урок “Мій безпечний маршрут додому”. А дітки з особливими потребами пройшли тестування на платформі “Розумний вулик” та отримали сертифікати “Відповідальний учасник дорожнього руху”. Дякуємо всім за активну участь!
![](http://xn--80aaabh2ce9hvf.xn--e1apkg2h.net/wp-content/uploads/2021/11/IMG_20211126_212354-768x1024.jpg)
![](http://xn--80aaabh2ce9hvf.xn--e1apkg2h.net/wp-content/uploads/2021/11/IMG_20211126_212438-768x1024.jpg)
![](http://xn--80aaabh2ce9hvf.xn--e1apkg2h.net/wp-content/uploads/2021/11/IMG_20211126_212506-768x1024.jpg)