Чарівні посиденьки на Андріявід admin13.12.202113.12.2021 “Чарівні посиденьки на Андрія”- під такою назвою пройшов захід, в якому ожили славні традиції наших предків. Дякуємо учням та класним керівникам 10-х класів за активну участь! Залишити відповідь Скасувати відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Коментар * Ім'я * Email * Сайт Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.