Наша волонтерська родина  Все буде Україна! від admin31.03.202231.03.2022 Вже не вперше наш трудовий колектив збирається на толоку. Сьогодні також гарно попрацювали. Разом ми – непереборна сила! Слава ЗСУ! Залишити відповідь Скасувати відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Коментар * Ім'я * Email * Сайт Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.