Учні та вчителі нашого закладу освіти долучились до проєкту “Всеукраїнський урок єдності: як не вестися на маніпуляції та залишатися згуртованими”.Учасники освітнього процесу ще раз послухали про те, як важливо уміти виявляти маніпуляції в соцмережах, не вестися на ботів і тролів та ідентифікувати мову ворожнечі й соціальні стереотипи.Після уроку усі охочі пройшли онлайн-тест перевірки набутих знань. Ми ще раз переконались, що критичне мислення – це наш щоденний донат у стійке суспільство!
![](http://xn--80aaabh2ce9hvf.xn--e1apkg2h.net/wp-content/uploads/2023/10/386559204_1348013612512045_4816657719271825363_n-1024x588.jpg)
![](http://xn--80aaabh2ce9hvf.xn--e1apkg2h.net/wp-content/uploads/2023/10/385895871_1348013262512080_8192792886082248982_n.jpg)