Як підготуватися до ЗНО-2021: список безкоштовних порталів та ціни на послуги репетиторів

  • від

Сайти та портали, на яких одинадцятикласники можуть підтягнути свої знання з різних предметів в одному матеріалі, а також важлива інформація про ЗНО-2021.

Цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у заплановані терміни.

ЗНО-2021: дати проведення тестування і всі новації для цьогорічних випускників і абітурієнтів зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у заплановані терміни, обіцяють у МОН, – від 21 травня до 15 червня, а тому підготовка до ЗНО виходить на фінішну пряму. 

ТСН.ua зібрав в одному матеріалі сайти та портали, на яких одинадцятикласники можуть підтягнути свої знання з різних предметів, а також важливу інформацію про ЗНО-2021.

EdEra
На порталі EdEra для майбутніх вступників доступні курси з кількох предметів, які допоможуть підтягнути деякі теми, а також поправлятися з різними видати тестувань.

Курс “Лайфхаки з української мови” складається із 16 тем, тестів, а також відкритих завдань та навіть інтерактивного конспекту.

“Лайфхаки з української літератури” розроблені у формі порад і складаються з 15 лекцій. Зокрема, під час них можна опанувати теоретико-літературні поняття та виробити навички аналізу художніх творів. 

На порталі повний курс “Історія України в історіях” для підготовки до ЗНО з цього предмету. Для школярів доступні шість модулів та понад 200 тестів. Крім того, тут є відео, подкасти та різні цікаві тексти.

На сайті також є курс, який називається “Математика. Просто”. Він, зокрема, розрахований на зацікавлення наукою.

Ще один курс з підготовки до ЗНО на EdEra – це “Автостопом по біології”. Він складається з п’яти модулів, а ще містить тести, навчальні відео по десять хвилин, а також форум, де можна спілкуватися з іншими слухачами курсу.

Курс “Ізі ЗНО. Англійська мова”  має вісім модулів, які розраховані на 30 годин. Окрім теорії, для школярів доступно понад 45 відео, 15 подкатсів та 200 текстів.

Prometheus
На сайті Prometheus для школярів доступні чотири курси, які допоможуть підготуватися до складання ЗНО. 

Курс з української мови та літератури розроблений на досвіді минулорічних тестувань. Він поділений на теми та підтеми, які містить блоки, відповідні до програми ЗНО.

Курс з математики розрахований на дев’ять тижнів та складається з 19 тем. Вони націлені на те, аби закріпити знання з базового шкільного курсу з цього предмету.

Для тих, хто складатиме іноземну мову, фахівці розробили курс “Готуємося до ЗНО з англійської мови разом з могилянцями”.  Він містить необхідні відомості, рекомендації та матеріали для успішної підготовки до тестування. Відеолекції, завдання та форум доступні в будь-який час.

ЗНО Клуб
На порталі ЗНО.Клуб для школярів доступні теоритичні та практичні матеріали для підготовки до тестування з усіх предметів. Серед іноземних мов представлені англійська, французька, іспанська та німецька мови. 

Теорія подана у таблицях, проілюстровані прикладами. Пройти тестування можна, зареєструвавшись на сайті. Крім того, на сайті є форум, на якому слухачі можуть ділитися порадами, ставити один одному запитання та обговорювати теми, які хвилюють. 

 iLearn 
Не типова підготовка до ЗНО з математики, хімії, української мови і літератури, історії України, біології, англійської мови представлена на iLearn. Кожний учасник створю свого героя, а під час виконання тестів та завдань він отримуватиме монети, як потім можна витрачати.

Вебінари на порталі відбуваються за графіком:  

понеділок – математика, хімія
 вівторок – українська мова і література
середа – історія України і біологія
четвер – математика і англійська мова
Всі вебінари будуть доступні в архіві, а тому їх можна переглянути будь-коли. Також на iLearn можна виконувати завдання з різних предметів ЗНО, а також переглядати відео з лайфхаками.

ЗНО онлайн 
Сайті ЗНО онлайн спрямований на практичні навички та вміння роботи з тестами, адже форма роботи з відповідями максимально наближена до реальних тестів. Тут розміщені тести основної та додаткової сесії ЗНО від 2009 до 2020 років. 

На порталі представлене тестування з усіх предметів ЗНО. 

Be Smart
На платформі Be Smart для школярів представлені курси з восьми предметів: українська мова і література, фізика, хімія, географія, історія України, математика, фізика, біологія.

У базі Be Smart є дві тисячі уроків та понад 11 тисячі різних тестів. Завдання з кожного предмету мають різну кількість, а також різний час для виконання. 

ZNOUA
У YouTube в нагоді під час підготовки до ЗНО стане канал ZNOUA. Для школярів доступні відеоуроки, лекції та анонси різних освітніх подій. Тут доступні відеоролики для підготовки ЗНО з української мови, історії України, математики, географії, біології та англійської мови.

На каналі є відеопояснення різних тем, теоретична інформація тощо. Зокрема, є приклади вдалого написання власного висловлювання з української мови та аналіз творів з літератури. 

Новації цьогорічного тестування та графік складання ЗНО
Цьогорічне нововведення має кілька новацій, яких не було у попередні роки. Вступники можуть обрати п’ять предметів, торік було чотири. Хоча для вступу до університету абітурієнт повинен подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів.

У 2021 році є два види зовнішнього незалежного оцінювання з української мови: одне міститиме лише завдання з мови, інше – з мови та літератури. Останнє необхідне лише тим абітурієнтам, які вступають на спеціальності гуманітарного напрямку. 

Вперше цього року ЗНО з математики стане обов’язковим для усіх випускників. Тест буде дворівневий. Базовий рівень складатимуть учні, незалежно від обраного фаху. Профільний – для тих, майбутня спеціальність яких цього потребує.

Основна сесія ЗНО триватиме від 21 травня до 15 червня, а додаткова – з 29 червня до 16 липня. Результат із хімії надійде до 4 червня, із іноземних мов – до 18 червня, із математики – до 22 червня, із української мови, української мови і літератури, історії України, біології – до 25 червня, із географії – до 30 червня. 

ТСН.ua
Як готуватися самостійно
Самостійно готуючись до ЗНО перш за все варто психологічно налаштуватися до постійної та систематичної роботи. Адже лише якщо ґрунтовно підійти до вивчення матеріалу, можна досягти поставленого результату. 

Кілька кроків, які допоможуть, самостійно вивчати предмет:

Правильно розплануйте час: щодня відводьте певний відрізок часу на вивчення якогось матеріалу.
Чергуйте роботу і відпочинок: робіть перерву 10-15 хвилин після 1-1,5 год. навчання.
Систематизуйте матеріали: робіть конспекти, малюйте графіки, схеми і таблиці – візуалізація краще запам’ятовується.
Перевіряйте знання: потрібно регулярно перевіряти вивчений матеріал, виконуючи тести, розв’язуючи задачі чи пишучи твори, аби визначити слабкі сторони.
Оточіть себе однодумцями: готуватися до ЗНО можна разом з однокласниками чи друзями – це триматиме вас у тонусі.
Скільки коштують послуги репетиторів
Готуватися до ЗНО можна не тільки самостійно, а й за допомогою репетиторів. Фахівці можуть допомогти краще систематизувати матеріал, а також вони контролюють вивчення. Утім такі послуги коштують немало.

Вартість послуг репетитора залежить від регіону та досвіду педагога. Традиційно, найвищі ціни у Києві, Одесі, Харкові та Дніпрі. В інших регіонах вартість майже удвічі менша. Крім того, на вартість впливає і кваліфіувція педагога: дешевші послуги студентів та вчителів шкіл, значно дорожче – викладачів вишів та тих, хто стажувався за кордоном.

На ринку найбільший попит на українську мову, яка обов’язкова під час вступу на всі спеціальності. Година заняття у столиці обійдеться від 250 до 400 грн. У невеликих обласних центрах — 150-250 грн.

Високий попит, а разом з ним і вартість, заняття з іноземних мов. Одне заняття у Києві та великих містах коштує від 200 до 500 грн. У регіонах середня вартість 150-250 грн.

За 60 хв. заняття з математики у столиці просять від 250 грн до 500 грн. У регіонах вартість заняття стартує всередньому від 150 грн.

Історія України у Києві коштує 250-500 грн. У регіонах одне заняття обійдеться від 120 грн.

Аби підтягнути хімію, біологію, фізику і географію у столиці слід викласти щонайменше 250 грн. У регіонах вартість однієї години заняття обійдеться у середньому близько 150 грн.

Хоч в Міносвіти обіцяють, що карантинні обмеження не вплинуть на проведення ЗНО, чого не скажеш про навчання у школі. Суттєвий період часу випускники перебували на дистанційці. Хоч це не співвідноситься з традиційним форматом, але користь з цього все ж винести можна. А саме – приділити більше часу майбутньому тестуванню. Хоч часу залишилося не багато, але встигнути підтягнути свої знання можна – а для цього підготовка до ЗНО повинна зайняти важливе місце в житті випускника. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/yak-pidgotuvatisya-do-zno-2021-1757377.html?fbclid=IwAR0K9CpUmdmL6QuH7mojWrukLL-NiuCul84Nv6-68YpjPML8OpS6QXhXyQo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.