Допомога воїнам АТОвід admin30.04.202130.04.2021 Дякуємо здобувачам освіти, педагогам, батькам за активну участь в благодійній акції “Допомога воїнам АТО”. Нехай Вам повернеться у сто крат! Залишити відповідь Скасувати відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Коментар * Ім'я * Email * Сайт Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.