Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник”від admin06.05.202106.05.2021 Учні нашого закладу освіти щороку беруть участь у Всеукраїнській українознавчій грі “Соняшник”. Вітаємо цьогорічних переможців та їх наставників! Залишити відповідь Скасувати відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Коментар * Ім'я * Email * Сайт Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.