Оголошення

До відома педагогічних працівників.
Плануємо роботу педагогічного колективу опорного закладу на 2022-2023 навчальний рік. Для складання річного плану роботи, з метою вивчення потреби педагогічних працівників  з питань підтримки професійного розвитку  просимо пройти анкетування за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1alZhNu26eS9insOyNvKCpz7ASk5qneiMyBpa9GtSBew/edit?usp=sharing
Адміністрація опорного закладу.

До уваги учнів 9-11-х класів!
Запрошуємо до участі в конкурсі рекламного ролика “Академічна доброчесність очима дітей”.Формат довільний, дедлайн – 31 травня.

До уваги педагогів!           
Матеріали міжнародного Проєкту ІREX “Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність”
Урок про медіаграмотність під час війни та що фактчекери радять українцям Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну ми ще раз переконалися, наскільки важливо вміти перевіряти інформацію, виявляти маніпуляції, дезінформацію та пропаганду. Адже все це агресор використовує в гібридній війні проти України. 
Крім того, зараз ми перебуваємо в надзвичайно інтенсивному новинному потоці, який підсилює стрес і тривожність, викликані російською агресією. Аби зменшити шкідливі інформаційні впливи, важливо навчитися працювати з цим потоком, аналізувати, яку інформацію, звідки і як ми споживаємо. Для цього експерти проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» пропонують провести заняття на тему «Медіаграмотність під час війни: як вистояти в інформаційному потоці». 
Запропонований навчальний матеріал — це алгоритм уроку, який можна провести онлайн або в класі, щоби разом з учнями потренувати навички медіаграмотності та визначити ризики інформаційного простору під час війни. Це заняття можуть провести як учителі, які пройшли навчання від проєкту, так і ті, які не знайомі з нашою методикою. Заняття складається з трьох етапів, які рекомендуємо проводити в запропонованій послідовності. Але якщо часу не вистачає, кожну частину можна провести окремо. 👉 Матеріали до уроку ви знайдете за цим покликанням.